EgeceTV Aboneliği

EgeceTV Aboneliği

GELECEK PROGRAMLAR

SOSYAL PSİKOLOJİ
Bireylerin düşüncelerinin, iç dünyalarının ve davranışlarının, başkalarından nasıl etkilendiğini birlikte keşfedeceğiz.

 

GURME
Dünya mutfağının ücra köşelerinde kalmış en güzel lezzetlerinin evimizin sofralarına yansımalarını bu programda birlikte keşfedeceğiz.

DÜŞÜNCE MOLASI
Düşünce Molası programı bilinçaltınızda bulunan düşünce ve inançlara zaman ayırarak onları düzenleme, tasarlama, etkisizleştirme, güçlendirme ve değiştirme yapabileceğinizi göstermektedir. 

ÖZGÜRLEŞME
Özgürleştirilen her olgu, bedendeki ve zihindeki etkisini yitirir. Özgürleşme programı ile yanlış ve yanıltıcı inançlarınızdan siz de özgürleşebilirsiniz.

İMAJ
Saatlerce aynanın önünden ayrılamıyor ve ne giyeceğinizi bilemiyor musunuz? Ya da kıyafetlerinizde renk uyumunu bir türlü yakalayamıyor musunuz? Bu programda bu sorunlarınızın hepsine veda edin.

BACHATA
Romantik, aynı zamanda bol hareketli, beden ve ruhun uyum içinde bütünleştiği bir dans türü öğrenmek ister misiniz? Hem eğlenmek hem de kilolarınızdan arınmak için Bachata Dans programını kaçırmayın!

BALE
Bale dansı ile vücuda müthiş bir estetik ve görsellik kazandırabilir ve baleyi siz de hem öğrenip hem de çocuğunuza öğretebilirsiniz.

SÖZLER
Deniz Egece'nin binlerce insanın hayatına dokunan sözlerinin derlendiği Sözler programı ile siz de ilham alarak bakış açınızı değiştirebilirsiniz.

UYGULAMALAR

DÜŞÜNCE MOLASI UYGULAMASI

İçeriğe Git

Düşünce Molası Tanıtım

Deniz Egece’nin 20 yıllık tecrübesiyle geliştirdiği Düşünce Molası, şimdiye kadar fark etmediğin ve sana engel yaratan düşünce ve inançların farkındalığını sağlar. Gelin zihnimizde karmaşa yaratan yanıltıcı inançlarımızdan birlikte arınalım. Düşünce Molası Uygulaması hafta içi her gün saat 10:00, 14:00, 17:00 ve 21:30’da yayın akışı alanında izleyebilirsiniz.

SON EKLENENLER

HABERLER

Bugüne kadar alışılagelmiş olan tüm haber bültenlerini unutun! Egece TV Haberler her hafta motivasyonunuzu ve farkındalığınızı arttırmaya geliyor.

Haberler 2. Sezon 4. Bölüm

Bunu Artık Herkes Bilmelidir Ki; İnsan, Beynine Kodladığı Her Şeyi Gerçeğe Dönüştürüyor.

İncelerek güçlenip ideal bedene kavuşma sürecinizde, odağınız bozulduğunda ya da motivasyonunuz düştüğünde sizi hedefinize ulaştıracak bu belgeselleri ihtiyacınız olduğu her an, dünyanın neresinde olursanız olun izleyebilirsiniz.

Zihin ve Beden

Yaşamı değiştiren zihin ve bedendir. İnançlarımız bedenimizi nasıl şekillendirir?

Öz ve Ego Bilgileri

Varlığımızın sırrı özde yazılıdır. O mükemmel, saf ve en duru halimizdir.

Sen Bir Enerjisin

Biz içinde pek çok enerjiyi barındıran bir enerji bütünüyüz, yani biz bir enerjiyiz!

Bilinç Alanı

Gördüğün her şey bir bilincin türevleridir.