Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Egece TV Dünyanın İlk ve Tek Zayıflama Televizyonu EGECE TV

Seyret, Dinle, Uygula ve Zayıfla, Dijital Zayıflama Platformu

Platformda günlük canlı yayınlardan, Deniz Egece Enstitü tarafından oluşturulmuş belgesellere, kilo verirken motivasyonunuzu arttıracak seminerlerden, güncel pek çok filme kadar çok sayıda içerik bulunmaktadır.

Egece TV’de alanında uzman profesyonellerce hazırlanmış beslenme, psikoloji, hareket içerikleri bulunmaktadır. Her kategoride hazırlanan programlar haftalık olarak yeni bölümleriyle izleyicinin beğenisine sunulmaktadır. Programların tamamı Deniz Egece ve diyetisyenlerin, hareketisyenlerin, psikologların, sosyologların yer aldığı kadro tarafından hazırlanmaktadır. 22 farklı program içeriğine her geçen gün yenileri eklenmektedir.

Egece TV’de haber bülteni de mevcuttur. En güncel ve özenle seçilmiş haberlerin yer aldığı bültende kalıcı zayıflama sürecinin motivasyonu ve odaklanma yetisinin yükseltilmesi amaçlanmıştır.

Ayrıca Egece TV’de yine beden ve zihinle alakalı Deniz Egece Enstitü yapımı olan orijinal belgeseller bulunmaktadır. Orijinal belgesel içeriklerinin yanında zayıflama sürecinde sizlere destek veren popüler çok sayıda belgesel de TV platformunda mevcuttur.

Egece TV’de izlenme rekorları kıran güncel filmlere de yer verilmiştir. Egece TV Dijital Zayıflama Platformu devamlı güncellenerek yeni içerikleri izleyicilerine sunmaktadır.

Egece TV’yi internete bağlı olduğunuz tablet, telefon ya da bilgisayarlarınızdan, akıllı televizyonlarınızdan dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde izleyebilirsiniz. Tüm programların geçmiş bölümlerine platform üzerinden ulaşabilirsiniz. Egece TV’de bulunan tüm içerikler reklamsızdır.

22 FARKLI EĞİTMEN

Doktor, Psikolog, Diyetisyen, Estetisyen, Sosyolog, Antrenör, Yoga Hocası, Hareketisyen, Gastronom, Avukat, Stilist

Deniz Egece

Nörobilim Eğitmeni

Muhittin Güçlü

Doktor : İç Hastalıkları Uzmanı

Mehtap Karameşe

Doç. Doktor : Estetik Cerrah

Deniz Gürşen

Haber Spikeri

Fatoş Karadeniz

Nörobilim Eğitmeni

Merve Çay

Hareketisyen

Adil Demir

Antrenör

Gevher Gündüz

Yoga Eğitmeni

Hafize Çetin

Psikolog

Aleyna Acar

Uzm. Psikolog

Feyza Açıkbaşağaoğlu

Beslenme Uzmanı

Şafak Kızılyaka

Hareketisyen

Elifnur Boz

Psikolog

Zeynep Çetin

Gastronom

Gözde Acar

Psikolog

Ezgi Özçelik

Psikolog

Sinem Alataş

Psikolog

Şeyma Yaşar

Psikolog

Kübra Özkan

Beslenme Uzmanı

Filiz Aygenli

Psikolog

Cansu Yılmazsoy

Beslenme Uzmanı

Dilara Akyol

Hareketisyen

Öznur Yüksel

Sunucu

© 2021 egecetv. Tüm hakları saklıdır.