Viv

Viv

İletişim

Virginia Çivi

NWL Uzmanı

31 Ocak 1995 yılında Almanya’da dünyaya geldim. 4 yaşına kadar orada yaşadıktan sonra 1999 yılında ailemle birlikte Türkiye’ye yerleştim. 2019 yılından beri Deniz Egece Enstitüsünde emek vermeye ve danışanlarıma istedikleri yönde ışık olmaya çalışıyorum.

Öğrenim

İstanbul Üniversitesi

İş Tecrübesi

NWL alanda 2019’dan beri Deniz Egece Enstitüde çalışmaktayım.

EgeceTV Programları

Düşünce Molası Uygulaması

Bünyemize Katılım

Temmuz, 2019

dİPLOMA

31 Ocak 1995 yılında Almanya’da dünyaya geldim. 4 yaşına kadar orada yaşadıktan sonra 1999 yılında ailemle birlikte Türkiye’ye yerleştim.

İlkokul eğitimimi Aydın’ın Kuşadası ilçesinde aldım. Ardından ortaokul ve lise eğitimimi Antalya Alanya’da tamamlayarak, hayalim olan İstanbul Üniversitesi’nden lisans derecesinde mezun oldum.

Çeşitli alanlarda öğretmenlik yaptıktan sonra Deniz Egece ile tanışarak, ondan aldığım kıymetli eğitimler sayesinde danışanlarımla “kilo” üzerine çalışmaya başladım. 2019 yılından beri Deniz Egece Enstitüsü’nde emek vermeye ve danışanlarıma istedikleri yönde ışık olmaya çalışıyorum. Aynı zamanda 2021 yılından beri Egece TV bünyesi altında çeşitli projelerde yer alıyorum.

Ayrıca 2019’da Zeynep Kemaloğlu’ndan 250 saatlik “Temel Yoga Uzmanlaşma” eğitimini ve 2020’de Zeynep Aksoy’dan “Online Yoga Uzmanlık” programını tamamlayarak, günlük hayatımda 2017 yılından beri var olan “Yoga” ve “Meditasyon” olgularını derinleştirme fırsatını yakaladım.

Hayatın her zaman iniş çıkışlardan meydana gelen bir döngü olduğuna ve bu iniş çıkışların beni, hayatımda her zaman olmam gereken noktaya getirdiğine inanıyor ve güveniyorum.

Hayatı sorgulayan yapım sayesinde zihinsel, bedensel, duygu, farkındalık, değişim ve gelişim alanlarıyla ilgileniyor ve bu anlamda kendimi geliştirmeye çalışıyorum.

Bugün en büyük amaçlarımdan biri hayat yolculuğunda karşıma çıkan her danışanımın yaşamına ufak sihirli dokunuşlar yapmaktır.