yedek

yedek

7 Gün Ücretsiz Dene

Seyret, Dinle, Uygula ve Zayıfla

Dijital Zayıflama Platformu

İstediğin Yerden, İstediğin Zaman İzlemek İçin Şimdi Abone Ol

Zihin Beden ve Yaşamı Değiştiriyoruz

We Change Mind, Body and Life

Televizyonunuzda İzleyebilirsiniz

Akıllı Tv, ChromeCast, ScreenMirror

22

Farklı Eğitmen

Doktor, Psikolog, Diyetisyen, Estetisyen, Sosyolog, Antrenör, Yoga Hocası, Hareketisyen, Gastronom, Avukat, Stilist

32

Farklı Program

Beslenme Programları, Psikoloji Programları, Hareket Programları, Zayıflama Haberleri, Kişisel Gelişim ve Sağlık Yaşam Programları

tv_3 (1)
bilgisayar_1_result
tablet_1_result
telefon_1_result

7/24

Reklamsız Olarak

Tüm platformlarda seyret, dinle, uygula ve zayıfla!

UYGULAMALAR

Düşünce Molası Uygulaması
Deniz Egecenin 20 yıllık tecrübesiyle geliştirdiği düşünce molası, şimdiye kadar fark etmediğin ve sana engel yaratan düşünce ve inançların farkındalığını kazan.

Düşünce Molası Tanıtım

Deniz Egece’nin 20 yıllık tecrübesiyle geliştirdiği Düşünce Molası, şimdiye kadar fark etmediğin ve sana engel yaratan düşünce ve inançların farkındalığını sağlar. Gelin zihnimizde karmaşa yaratan yanıltıcı inançlarımızdan birlikte arınalım. Düşünce Molası Uygulaması hafta içi her gün saat 10:00, 14:00, 17:00 ve 21:30’da yayın akışı alanında izleyebilirsiniz.

10:00

14:00

17:00

21:30

BELGESELLER

EgeceTv Belgeselleri
Çeşitli bilimsel belgesellerle zihninizi beslenmenizi, farkındalığınızı arttırmanızı, kendinizi ve bedeninizi tanımanızı sağlıyoruz.

İncelerek güçlenip ideal bedene kavuşma sürecinizde, odağınız bozulduğunda ya da motivasyonunuz düştüğünde sizi hedefinize ulaştıracak bu belgeselleri ihtiyacınız olduğu her an, dünyanın neresinde olursanız olun izleyebilirsiniz.

PROGRAMLAR

Yoga
Hadi gelin Yoga’ya başlayalım! Rahat olmak pratik uygulamaktan çok daha faydalıdır. Rahat hissetmediğiniz hiç bir poz için kendinizi zorlamayın. Kötü hissettiğinizde geri çekilin. Derin ve uzun bir nefes alın.

Hipertrofi
Kas gelişiminde ivme kazanmak için ağırlık kaldırarak çeşitli antrenman programları üzerinden hareket eder. Bu da bireylerin daha fazla ve uzun süreli enerji harcamalarına olanak tanır.

Psikosomatik Hastalıklar
Psikolojik nedenlerden ötürü oluşan ve zaman içinde bedensel hastalıklara da sebebiyet veren psikosomatik hastalıklar ruh ve beden bir bütün olarak ele alınmalıdır. 

Pilates
Pilates uygulayıcıları eğitimlerinde, güç ve esneklik inşa edebilmek için kendi vücut ağırlıklarını kullanmaktadırlar. Bunu yüksek düzeyde kardiovasküler egzersiz üzerine yoğunlaşmadan gerçekleştirmeyi hedeflerler.

Neuro Dance
Telkinler ve niyetler eşliğinde sizi Neuro Dance ile ideal bedene kavuşturuyoruz. Sen de bedenin için bir şey yap. Hadi kalk ve bizimle dans et!

Değişim Süreci
Zayıflamada Değişim Süreci kitabını referans alarak ideal bedene giden süreçte önünüze çıkan engeller, dirençleriniz, planlama, motivasyon gibi konular hakkında sizleri bilgilendiriyorlar.

Bedensel Beslenme
Beslenmenin duygusal ve fiziksel olarak etkisini öğreniyorsunuz. Beslenme hakkındaki doğru zannettiğiniz yanlış bilgileri değiştiriyoruz ve besinlere olan bakış açınızı değiştiriyoruz.

Doktorum
Hastalıkların tedavileri nelerdir? Her hafta farklı uzman doktorların katılacağı ve en sık sorulan soruları cevaplayacağı bu programda kadın doğum, göğüs cerrahisi, diş hekimi ve bunun gibi bir çok doktorun bilgilerinden yararlanabileceğiniz?

Kalıcı Zayıflama Semineri
 Deniz Egece’nin zayıflamak ve zihin hakkındaki seminerlerini izleyerek faydalı bilgilerle zihninizi beslemenizi sağlıyoruz.

Kitap Molası
Deniz Egece’nin kitaplarını okuyarak eğitmeniz tarafından yorumlanarak, konuları daha da açarak daha iyi anlamanızı sağlıyoruz.

Neuro Exercise
Egzersiz; planlı, yapılandırılmış, istemli, fiziksel zindeliğin bir ya da birkaç unsurunu geliştirmeyi amaçlayan fiziksel aktivite tipidir. İyi bir sağlık için gereklidir ve herkes günlük yaşamına rutin bir egzersiz programı katmalıdır.

Problemlere Çözüm Sorulara Cevap
Problemlere çözüm yayınımızda Deniz Egece danışanlarımızdan gelen soruları cevaplıyor ve çözemedikleri noktaları çözmelerini, sorunlara farklı açılardan bakmalarını sağlıyor.

Hareket Yaşamaktır
Hareketisyen hocalarımızla hareket algınız, hareket hakkında inanılan yanlış bilgiler ve hareketin zayıflama üzerindeki etkisi gibi konuları öğreniyorsunuz.

EgeceTv Belgeselleri
Çeşitli bilimsel belgesellerle zihninizi beslenmenizi, farkındalığınızı arttırmanızı, kendinizi ve bedeninizi tanımanızı sağlıyoruz.

Psikoloğum
Uzman psikologlarımızın eşliğinde kilo problemine neden olan psikolojik etkenleri tespit etmenize ve ortadan kaldırmanıza yardımcı olan program.

Düşünce Molası
Deniz Egece ve her program farklı bir eğitmenimizin konuk olduğu bu yayında siz danışanlarımıza düşünce molası nasıl yapılır, neler düşünmek ve telkinlemek gerekir gibi anlaşılmayan noktaları detaylandırıyoruz.

Zihinsel Beslenme
Zihnimizdeki beslenme hakkındaki doğru sandığımız yanlış bilgilerimizden arınmamızı sağlayan ve yeni ve doğru bilgileri öğrenmemizi sağlayan program.

Ebeveyn Çocuk ve Değişim
Anne babalarının çocuklarına karşı nasıl davranması gerektiğini ve çocuğuyla iletişim kurarken nelere dikkat etmesi gerektiğini bu süreçte hep beraber öğreneceğiz.

Oryantal
Oryantal dansla vücudunuzdaki tüm kas gruplarını aynı anda çalıştıracak, bedeninize esneklik katacak, hem de çok eğleneceksiniz. Hareketin en keyifli hali oryantal dansa hazır mısınız?

Hareketisyen
Herkesin evinde bulunabilecek eşyalar ile hareketinizi nasıl çeşitlendirebileceğinizi öğreniyor ve uyguluyorsunuz. Tabi ki telkinlerle de hareket algınızı güçlendiriyorsunuz.

Engel Sensin
Hareketisyen hocalarımızla bölgesel ağrılarınızı rahatlatacak egzersizler yapmanızı sağlayarak daha zinde ve gençleşmiş bir bedene ulaşmanızı sağlayan program.

EgeceTv Haberler
Gündemdeki zayıflama hakkındaki gelişen haberleri sizlerle buluşturuyoruz. Farkındalık ve motivasyon sağlayacak haberlerimizi kaçırmayın.

Meditatif Dans
80’lerin, 90’ların ve 2000’lerin en keyifli şarkıları ile geçmişinizdeki hareketli günlerinize dönmenizi sağlıyoruz.

Zihnimizdeki Cinsellik
Herkes cinsellik hakkında daha fazla şey bilmek ister. Bu program da kendimizi ve bedenimizi keşfetmeyi cinsellik ile ilgili sorunlarınızı keşfedip ne zaman patolojik bir boyut kazandığını öğreneceksiniz.

İstediğin Yerden, İstediğin Zaman İzlemek İçin Şimdi Başvurun

GELECEK PROGRAMLAR

MEHTAP İLE ESTETİK ZAMANI
Estetik nedir? Estetik nerelerde uygulanır? Halk arasında kullanılan dilden dile yayılan doğru bildiğimiz yanlışları bu programda açıklığa kavuşturuyoruz.

BALE
Bale dansı ile vücuda müthiş bir estetik ve görsellik kazandırabilir ve baleyi siz de hem öğrenip hem de çocuğunuza öğretebilirsiniz.

GURME
Dünya mutfağının ücra köşelerinde kalmış en güzel lezzetlerinin evimizin sofralarına yansımalarını bu programda birlikte keşfedeceğiz.

BEDENİM DEĞERLİ
Son zamanların modası nail artlar, tırnaklarınızın bakımı, cilt bakımında bilmemiz gereken 10 kural ve çok daha fazlası... Bedeninizle ilgili en çok merak ettiğiniz bakım önerileri bu programda sizlerle!

İMAJ
Saatlerce aynanın önünden ayrılamıyor ve ne giyeceğinizi bilemiyor musunuz? Ya da kıyafetlerinizde renk uyumunu bir türlü yakalayamıyor musunuz? Bu programda bu sorunlarınızın hepsine veda edin.

AVUKATIM
Kulaktan dolma bütün bilgileri bir kenara bırakıp, haklarınızı ve yasal prosedürlerin nasıl ilerlediğini en doğru şekilde öğrenmek ister misiniz? Avukatım programı sadece Egece TV'de.

BACHATA
Romantik, aynı zamanda bol hareketli, beden ve ruhun uyum içinde bütünleştiği bir dans türü öğrenmek ister misiniz? Hem eğlenmek hem de kilolarınızdan arınmak için Bachata Dans programını kaçırmayın!

Yardım Mekezi

© 2022 egece.tv Tüm hakları saklıdır.