hakkımızda

Egece TV Dünyanın İlk ve Tek Zayıflama Televizyonu EGECE TV

Seyret, Dinle, Uygula ve Zayıfla, Dijital Zayıflama Platformu

Platformda günlük canlı yayınlardan, Deniz Egece Enstitü tarafından oluşturulmuş belgesellere, kilo verirken motivasyonunuzu arttıracak seminerlerden, güncel pek çok filme kadar çok sayıda içerik bulunmaktadır.

Egece TV’de alanında uzman profesyonellerce hazırlanmış beslenme, psikoloji, hareket içerikleri bulunmaktadır. Her kategoride hazırlanan programlar haftalık olarak yeni bölümleriyle izleyicinin beğenisine sunulmaktadır. Programların tamamı Deniz Egece ve diyetisyenlerin, hareketisyenlerin, psikologların, sosyologların yer aldığı kadro tarafından hazırlanmaktadır. 22 farklı program içeriğine her geçen gün yenileri eklenmektedir.

Egece TV’de haber bülteni de mevcuttur. En güncel ve özenle seçilmiş haberlerin yer aldığı bültende kalıcı zayıflama sürecinin motivasyonu ve odaklanma yetisinin yükseltilmesi amaçlanmıştır.

Ayrıca Egece TV’de yine beden ve zihinle alakalı Deniz Egece Enstitü yapımı olan orijinal belgeseller bulunmaktadır. Orijinal belgesel içeriklerinin yanında zayıflama sürecinde sizlere destek veren popüler çok sayıda belgesel de TV platformunda mevcuttur.

Egece TV’de izlenme rekorları kıran güncel filmlere de yer verilmiştir. Egece TV Dijital Zayıflama Platformu devamlı güncellenerek yeni içerikleri izleyicilerine sunmaktadır.

Egece TV’yi internete bağlı olduğunuz tablet, telefon ya da bilgisayarlarınızdan, akıllı televizyonlarınızdan dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde izleyebilirsiniz. Tüm programların geçmiş bölümlerine platform üzerinden ulaşabilirsiniz. Egece TV’de bulunan tüm içerikler reklamsızdır.